صفحه شخصی رضا سعیدزاده   
 
نام و نام خانوادگی: رضا سعیدزاده
استان: تهران
رشته: کارشناسی عمومی - پایه نظام مهندسی: ارشد
شغل:  seo manager
شماره نظام مهندسی:  220339949
تاریخ عضویت:  1397/02/27
 روزنوشت ها    
 

 «جی‌مت» (Gmat) چیست؟ بخش دانش و فن‌آوری

6

در این روزنوشت به اطلاعات کلی در این باره که «جی‌مت» چیست، می‌پردازیم. آزمون Gmat یکی از آزمون‌های زبان انگلیسی در زمینه‌ی مدیریت اجرایی و به‌طور کلی مدیریت می‌باشد. داشتن این مدرک برای پذیرش در دوره‌های آموزشی و آکادمیک این رشته‌ها بسیار تعیین کننده است.

آزمون Gmat یا همان جیمت ، آزمونی آنلاین میباشد که در حدود ۳.۵ ساعت به طول میانجامد. برای اطلاعات بیشتر پیرامون این آزمون به ادامه این بخش توجه نمایید.

برخی ویژگی های آزمون های کامپیوتری :
همان طور که گفته شد آزمون جیمت یک آزمون کامپیوتری میباشد. این آزمون دارای ویژگی های زیر میباشد:
نمایش یک سوال در یک لحظهعدم امکان پاسخ ندادن به سوالعدم امکان به بازگشت به سوال قبلی و تصحیح آنعدم امکان بازشگت و پاسخ مجدد به سوال ساختار کلی آزمون Gmat
برای اینکه بهتری بدانید جی مت چیست بهتر است با انواع سوالات آن آشنا شوید. این آزمون شامل سوالات زیر میباشد:

مهارت نوشتاری ( ۳۰ دقیقه زمان پاسخگویی )مهارت استدلال ترکیبی ( ۳۰ دقیقه زمان پاسخگویی )مهارت ریاضی ( ۷۵ دقیقه زمان پاسخگویی )مهارت کلامی ( ۷۵ دقیقه زمان پاسخگویی )
دقت داشته باشید که برای آمادگی Gmat میبایست منابع استاندارد را مطالعه نمایید. خواندن منابع صحیح در قبولی این آزمون نقشی کلیدی دارد.

نمره هر یک از مهارت های آزمون جیمت به شکل جداگانه محاسبه میشود. لازم به ذکر است که بدانید آزمون Gmat در حال حاضر در ایران برگزاری نمیشود. برای شرکت در آن میبایست به یکی از کشورهای همسایه مراجعه نمایید.

امیدواریم به طور کلی از این متن در رابطه با اینکه جی مت چیست اطلاعاتی کسب کرده باشید

برگرفته از : ircambridge.com

دوشنبه 28 خرداد 1397 ساعت 12:42  
 نظرات